Wedstrijdschema v.v. Bakkeveen


Welke kolommen wilt u afdrukken?


 

   
  
DatumThuisUitAanvang
22 sep 19VKW 4Bakkeveen 310:00
22 sep 19Vako 2Bakkeveen 210:30
22 sep 19Bakkeveen 1ONB 114:00
28 sep 19FC LewenborgBakkeveen JO9-108:30
28 sep 19SV Haulerwijk JO13-1Bakkeveen JO13-111:00
28 sep 19Bakkeveen JO15-1Wilper Boys JO15-111:30
29 sep 19Bakkeveen 3FC Assen 210:00
29 sep 19Bakkeveen 2TLC 211:00
29 sep 19fc Harlingen 1Bakkeveen 114:00
29 sep 19Bakkeveen JO17-1Waskemeer 1714:00
04 okt 19Bakkeveen 35plusVEV`67 35+119:30
04 okt 19Bakkeveen 35plusODV 35+ 120:00
04 okt 19Bakkeveen 35plusWaskemeer 35+1 20:30
05 okt 19FC Assen JO15-2Bakkeveen JO15-109:00
05 okt 19Bakkeveen JO9-1Niekerk JO9-209:30
05 okt 19Bakkeveen JO13-1Oerterp JO13-110:45
05 okt 19Bakkeveen JO17-1SJO Stellng 17-213:00
06 okt 19Bakkeveen 2Inhaal/Beker00:00
06 okt 19de Wilper Boys 1Bakkeveen 114:00
12 okt 19Gomos JO13-2Bakkeveen JO13-109:00
12 okt 19Bakkeveen JO15-1Blauw Wit '34 JO15-211:00
12 okt 19Nieuw Roden JO9-2Bakkeveen JO9-111:30
13 okt 19GSAVV Forward 3Bakkeveen 212:00
13 okt 19Bakkeveen 1SC Bolsward 114:00
18 okt 19Waskemeer 35+1 Bakkeveen 35plus19:30
18 okt 19VEV`67 35+1Bakkeveen 35plus20:00
18 okt 19ODV 35+ 1Bakkeveen 35plus20:30
20 okt 19Bakkeveen 2HSC 211:00
20 okt 19Nicator 1Bakkeveen 114:30
26 okt 19FC Grootegast JO-2GBakkeveen JO9-110:45
26 okt 19Bakkeveen JO13-1TLC JO13-111:30
27 okt 19OZW 2Bakkeveen 210:00
27 okt 19Bakkeveen 1Black Boys 114:00
02 nov 19RWF JO-3Bakkeveen JO9-110:15
02 nov 19Peize JO13-1Bakkeveen JO13-111:00
02 nov 19Bakkeveen JO15-1Oerterp JO15-111:30
02 nov 19Bakkeveen JO17-1St Donkerbroek/Makkinga 17-114:00
03 nov 19Bakkeveen 2Dio Oosterwolde 211:00
09 nov 19Zevenhuizen JO15-1Bakkeveen JO15-110:30
09 nov 19Bakkeveen JO13-1ONB JO13-111:30
09 nov 19ONT 17-2Bakkeveen JO17-112:00
10 nov 19HFC`15 2Bakkeveen 211:00
10 nov 19Bakkeveen 1de Walden 114:00
16 nov 19Bakkeveen JO9-1Zuidhorn JO9-409:30
16 nov 19Bakkeveen JO9-1Roden JO9-409:45
16 nov 19Bakkeveen JO17-1Harkemase Boys 17-211:00
16 nov 19RWF JO13-1Bakkeveen JO13-111:30
17 nov 19Bakkeveen 2Inhaal/Beker00:00
17 nov 19Terschelling 1Bakkeveen 114:30
23 nov 19VEV'67 JO9-5Bakkeveen JO9-110:00
23 nov 19Bakkeveen JO13-1VEV'67 JO13-3G11:30
23 nov 19VEV'67 JO15-2Bakkeveen JO15-112:30
24 nov 19Helpman 2Bakkeveen 212:00
24 nov 19Warga 1Bakkeveen 114:00
30 nov 19Bakkeveen JO9-1VEV'67 JO9-409:45
30 nov 19Be Quick Dokkum JO13-2Bakkeveen JO13-110:15
30 nov 19Bakkeveen JO15-1Roden JO15-211:35
30 nov 19Bakkeveen JO17-1Drachtster Boys 17-414:00
01 dec 19Bakkeveen 2Oerterp 211:00
01 dec 19Bakkeveen 1MKV`29 114:00
07 dec 19Bakkeveen JO9-1SJO Coendersborg JO9-4G09:30
07 dec 19SC Boornbergum 17-1Bakkeveen JO17-110:30
07 dec 19Stanfries JO15-1Bakkeveen JO15-111:00
08 dec 19Drachten 2Bakkeveen 210:15
08 dec 19Langweer 1Bakkeveen 114:30
15 dec 19Bakkeveen 2LEO ( loon ) 211:00
15 dec 19SC Joure 1Bakkeveen 114:00
21 dec 19Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:00
22 dec 19Bakkeveen 2Inhaal/Beker00:00
19 jan 20Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:00
26 jan 20Siddeburen 2Bakkeveen 211:30
26 jan 20Bakkeveen 1SC Boornbergum`80 114:00
02 feb 20Bakkeveen 2Vako 211:00
02 feb 20Black Boys 1Bakkeveen 114:00
09 feb 20HSC 2Bakkeveen 210:30
09 feb 20Bakkeveen 1Nicator 114:00
16 feb 20Bakkeveen 2GSAVV Forward 311:00
16 feb 20ONB 1Bakkeveen 114:00
23 feb 20Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:00
23 feb 20Bakkeveen 2Inhaal/Beker00:00
01 mrt 20Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:00
01 mrt 20Bakkeveen 2Inhaal/Beker00:00
08 mrt 20Bakkeveen 2Inhaal/Beker00:00
08 mrt 20Bakkeveen 1fc Harlingen 114:00
15 mrt 20Bakkeveen 2HFC`15 211:00
15 mrt 20de Walden 1Bakkeveen 114:00
22 mrt 20Dio Oosterwolde 2Bakkeveen 210:00
22 mrt 20Bakkeveen 1Terschelling 114:00
29 mrt 20Bakkeveen 2Siddeburen 211:00
29 mrt 20SC Boornbergum`80 1Bakkeveen 114:00
05 apr 20LEO ( loon ) 2Bakkeveen 212:00
05 apr 20Bakkeveen 1SC Joure 114:00
12 apr 20Bakkeveen 2Inhaal/Beker00:00
13 apr 20Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:00
19 apr 20Bakkeveen 2OZW 211:00
19 apr 20Bakkeveen 1de Wilper Boys 114:00
26 apr 20Oerterp 2Bakkeveen 212:00
26 apr 20SC Bolsward 1Bakkeveen 114:30
03 mei 20Bakkeveen 1 Inhaal00:00
03 mei 20Bakkeveen 2Inhaal/Beker00:00
10 mei 20Bakkeveen 2Helpman 211:00
10 mei 20Bakkeveen 1Langweer 114:00
17 mei 20TLC 2Bakkeveen 212:00
17 mei 20MKV`29 2Bakkeveen 114:00
21 mei 20Bakkeveen 1Inhaal00:00
24 mei 20Bakkeveen 2Drachten 211:00
24 mei 20Bakkeveen 1Warga 114:00
(B) = bekerwedstrijd   (O) = oefenwedstrijd   (Z) = zaal  (T) = toernooi
Versie: 22-9-2019 09:46:46 (wijzigingen onder voorbehoud)
  
Tip voor het afdrukken van veel kolommen: stel de printer in op Landscape (liggend).