Wedstrijdschema v.v. Bakkeveen


Welke kolommen wilt u afdrukken?


 

   
  
DatumThuisUitAanvang
17 nov 18TLC JO13-1Bakkeveen JO13-109:00
17 nov 18RWF JO9-1Bakkeveen JO9-109:00
17 nov 18Houtigehage JO11-1Bakkeveen JO11-209:30
17 nov 18Bakkeveen JO13-2TLC JO13-209:30
17 nov 18Bakkeveen JO15-1Haulerwijk JO15-111:30
17 nov 18Bakkeveen JO19-1Aengwirden JO19-114:00
18 nov 18Bakkeveen 2DTD 211:00
18 nov 18Bakkeveen 1Eenrum14:00
21 nov 18Bakkeveen JO11-1TLC18:30
24 nov 18Bakkeveen JO11-2Oostenburg JO11-409:30
24 nov 18Bakkeveen JO13-2ONB JO13-209:30
24 nov 18Bakkeveen JO9-1Wilper Boys De JO9-1G10:00
24 nov 18Marum JO11-2Bakkeveen JO11-110:15
24 nov 18VV Drachten JO15-1Bakkeveen JO15-110:30
24 nov 18Bakkeveen JO13-1Zuidhorn JO13-111:15
24 nov 18Drachsterboys JO19-3Bakkeveen JO19-114:30
25 nov 18Bakkeveen 3Tijnje 210:00
25 nov 18Bakkeveen 1De Wilper Boys14:00
01 dec 18Marum JO11-4Bakkeveen JO11-209:00
01 dec 18VEV'67 JO13-3Bakkeveen JO13-209:00
01 dec 18ONR JO9-3GBakkeveen JO9-109:00
01 dec 18Bakkeveen JO11-1Boornbergum JO11-109:30
01 dec 18Bakkeveen JO15-1Trinitas JO15-109:30
01 dec 18ONB JO13-1Bakkeveen JO13-110:15
01 dec 18Bakkeveen JO19-1Donkerbroek JO19-114:00
02 dec 18ODV 4Bakkeveen 310:00
02 dec 18Bakkeveen 2vc Trynwalden 211:00
02 dec 18Haren Bakkeveen 114:00
04 dec 18Bakkeveen 1 (B)HZVV20:00
08 dec 18Bakkeveen JO11-2Peize JO11-209:30
08 dec 18Bakkeveen JO13-2Oerterp JO13-209:30
08 dec 18Bakkeveen JO9-1S.V. Haulerwijk JO9-210:00
08 dec 18De Wilper Boys JO11-1Bakkeveen JO11-111:00
08 dec 18ODV JO15-1Bakkeveen JO15-111:00
08 dec 18Bakkeveen JO13-1Grijpskerk JO13-111:15
08 dec 18Jubbega JO19-1Bakkeveen JO19-114:00
09 dec 18Bakkeveen 3Jubbega 310:00
09 dec 18SC Franeker 2Bakkeveen 212:00
09 dec 18Bakkeveen 1Groen Geel 14:00
15 dec 18Bakkeveen JO11-2Feanstars JO11-309:30
15 dec 18SC Boonbergum '80Bakkeveen JO15-110:30
15 dec 18FC Assen JO11-3Bakkeveen JO11-1 (B)13:15
16 dec 18Bakkeveen 2Oosterlittens 211:00
16 dec 18Bakkeveen 1Inhaal/Beker14:00
13 jan 19Bakkeveen 1 (O)Oldehodpade 114:00
18 jan 19Bakkeveen 1 (O)OKVC 120:00
20 jan 19Friesland 2Bakkeveen 211:30
20 jan 19Bakkeveen 1Inhaal/Beker14:00
25 jan 19Bakkeveen 1 (O)ONR19:30
27 jan 19Bakkeveen 2Drachten 211:00
27 jan 19Bakkeveen 1vrij 14:00
02 feb 19Bakkeveen 1 (O)toernooitje 16:00
03 feb 19DTD 2Bakkeveen 214:00
10 feb 19vv Stanfries 2Bakkeveen 310:00
10 feb 19Bakkeveen 2Akkrum 211:00
10 feb 19TLCBakkeveen 114:00
17 feb 19Bakkeveen 3Oldeboorn 210:00
17 feb 19Gorredijk 2Bakkeveen 211:00
17 feb 19Bakkeveen 1Harkstede 14:00
24 feb 19Bakkeveen 1Inhaal/Beker14:00
03 mrt 19Bakkeveen 1Inhaal/Beker14:00
10 mrt 19Thor 2Bakkeveen 310:00
10 mrt 19Bakkeveen 2LSC 1890 211:00
10 mrt 19Bakkeveen 1SVMH14:00
17 mrt 19Bakkeveen 3Akkrum 310:00
17 mrt 19vv Dronrijp 2Bakkeveen 212:00
17 mrt 19EenrumBakkeveen 114:00
24 mrt 19Tijnje 2Bakkeveen 310:00
24 mrt 19Bakkeveen 2Friesland 211:00
24 mrt 19De Wilper BoysBakkeveen 114:00
31 mrt 19Bakkeveen 1Inhaal/Beker14:00
07 apr 19Bakkeveen 3ODV 410:00
07 apr 19Oosterlittens 2Bakkeveen 212:00
07 apr 19Bakkeveen 1Haren 14:00
14 apr 19Jubbega 3Bakkeveen 310:00
14 apr 19Bakkeveen 2SC Franeker 211:00
14 apr 19Groen Geel Bakkeveen 114:00
21 apr 19Bakkeveen 1Vrij00:00
21 apr 19vc Trynwalden 2Bakkeveen 211:00
28 apr 19Bakkeveen 1Inhaal/Beker14:00
05 mei 19spc Makkinga 2Bakkeveen 310:00
05 mei 19Bakkeveen 1Engelbert14:00
12 mei 19Bakkeveen 3Mildam 410:00
12 mei 19FVVBakkeveen 114:00
19 mei 19Houtigehage 2Bakkeveen 310:00
19 mei 19Bakkeveen 2Mildam 211:00
19 mei 19Bakkeveen 1VVK14:00
26 mei 19Bakkeveen 3Gorredijk 410:00
26 mei 19MKV`29 2Bakkeveen 211:00
26 mei 19ActiefBakkeveen 114:00
(B) = bekerwedstrijd   (O) = oefenwedstrijd   (Z) = zaal  (T) = toernooi
Versie: 17-11-2018 20:06:21 (wijzigingen onder voorbehoud)
  
Tip voor het afdrukken van veel kolommen: stel de printer in op Landscape (liggend).