Skip Navigation LinksProgramma (uitgebreid)

DatumThuisUitAanwezigAanvangKleedkamerScheidsrechter
17 nov 18TLC JO13-1Bakkeveen JO13-107:5009:00  
17 nov 18RWF JO9-1Bakkeveen JO9-108:3009:00  
17 nov 18Houtigehage JO11-1Bakkeveen JO11-208:3009:30  
17 nov 18Bakkeveen JO13-2TLC JO13-208:4509:30 Silvan Siebenga
17 nov 18Bakkeveen JO15-1Haulerwijk JO15-111:0011:30 Janco de Jong
17 nov 18Bakkeveen JO19-1Aengwirden JO19-113:1514:00 Jaap Ekkels
18 nov 18Akrum 3Bakkeveen 3UITGESTELD  
18 nov 18Bakkeveen 2DTD 210:0011:00  
18 nov 18Bakkeveen 1Eenrum12:4514:00  
21 nov 18Bakkeveen JO11-1TLC18:0018:30 Raymon Steerenberg
24 nov 18Bakkeveen JO11-2Oostenburg JO11-409:0009:30 Rick Staamer
24 nov 18Bakkeveen JO13-2ONB JO13-208:4509:30 Wiebe Boonstra
24 nov 18Bakkeveen JO9-1Wilper Boys De JO9-1G09:3010:00 Bas vd Belt
24 nov 18Marum JO11-2Bakkeveen JO11-109:1510:15  
24 nov 18VV Drachten JO15-1Bakkeveen JO15-109:3010:30  
24 nov 18Bakkeveen JO13-1Zuidhorn JO13-110:3011:15 Michiel Buchli
24 nov 18Drachsterboys JO19-3Bakkeveen JO19-113:1514:30  
25 nov 18Bakkeveen 3Tijnje 209:3010:00 Suardes Douwsma
25 nov 18Bakkeveen 1De Wilper Boys12:4514:00  
01 dec 18Marum JO11-4Bakkeveen JO11-208:0009:00  
01 dec 18VEV'67 JO13-3Bakkeveen JO13-208:0009:00  
01 dec 18ONR JO9-3GBakkeveen JO9-108:1509:00  
01 dec 18Bakkeveen JO11-1Boornbergum JO11-109:0009:30 Raymon Steerenberg
01 dec 18Bakkeveen JO15-1Trinitas JO15-109:0009:30 Ovaldo van Gils
01 dec 18ONB JO13-1Bakkeveen JO13-109:1010:15  
01 dec 18Bakkeveen JO19-1Donkerbroek JO19-113:1514:00 Jan Douwe Douwsma
02 dec 18ODV 4Bakkeveen 309:0010:00  
02 dec 18Bakkeveen 2vc Trynwalden 210:0011:00  
02 dec 18Haren Bakkeveen 112:1514:00  
04 dec 18Bakkeveen 1 (B)HZVV18:4520:00  
08 dec 18Bakkeveen JO11-2Peize JO11-209:0009:30 Jordi Douwsma
08 dec 18Bakkeveen JO13-2Oerterp JO13-208:4509:30 Jelmer Kootstra
08 dec 18Bakkeveen JO9-1S.V. Haulerwijk JO9-209:1510:00 Steffen Dijkema
08 dec 18De Wilper Boys JO11-1Bakkeveen JO11-110:0011:00  
08 dec 18ODV JO15-1Bakkeveen JO15-110:1511:00  
08 dec 18Bakkeveen JO13-1Grijpskerk JO13-110:3011:15 Melle vd Vegt
08 dec 18Jubbega JO19-1Bakkeveen JO19-112:4514:00  
09 dec 18Bakkeveen 3Jubbega 309:3010:00 Evert Fokkema
09 dec 18SC Franeker 2Bakkeveen 210:0012:00  
09 dec 18Bakkeveen 1Groen Geel 12:4514:00  
15 dec 18Bakkeveen JO11-2Feanstars JO11-309:0009:30 Rick Staamer
15 dec 18SC Boonbergum '80Bakkeveen JO15-109:3010:30  
15 dec 18FC Assen JO11-3Bakkeveen JO11-1 (B)12:0013:15  
16 dec 18Bakkeveen 2Oosterlittens 210:0011:00  
16 dec 18Bakkeveen 1Inhaal/Beker12:4514:00  
13 jan 19Bakkeveen 1 (O)Oldehodpade 112:4514:00  
18 jan 19Bakkeveen 1 (O)OKVC 118:4520:00  
20 jan 19Friesland 2Bakkeveen 210:0011:30  
20 jan 19Bakkeveen 1Inhaal/Beker12:4514:00  
25 jan 19Bakkeveen 1 (O)ONR18:3019:30  
27 jan 19Bakkeveen 2Drachten 210:0011:00  
27 jan 19Bakkeveen 1vrij 12:4514:00  
02 feb 19Bakkeveen 1 (O)toernooitje 16:0016:00  
03 feb 19DTD 2Bakkeveen 210:0014:00  
10 feb 19vv Stanfries 2Bakkeveen 308:4510:00  
10 feb 19Bakkeveen 2Akkrum 210:0011:00  
10 feb 19TLCBakkeveen 112:3014:00  
17 feb 19Bakkeveen 3Oldeboorn 209:1510:00  
17 feb 19Gorredijk 2Bakkeveen 210:0011:00  
17 feb 19Bakkeveen 1Harkstede 12:4514:00  
24 feb 19Bakkeveen 1Inhaal/Beker12:4514:00  
03 mrt 19Bakkeveen 1Inhaal/Beker12:4514:00  
10 mrt 19Thor 2Bakkeveen 309:0010:00  
10 mrt 19Bakkeveen 2LSC 1890 210:0011:00  
10 mrt 19Bakkeveen 1SVMH12:4514:00  
17 mrt 19Bakkeveen 3Akkrum 309:1510:00  
17 mrt 19vv Dronrijp 2Bakkeveen 210:0012:00  
17 mrt 19EenrumBakkeveen 112:0014:00  
24 mrt 19Tijnje 2Bakkeveen 309:0010:00  
24 mrt 19Bakkeveen 2Friesland 210:0011:00  
24 mrt 19De Wilper BoysBakkeveen 112:3014:00  
31 mrt 19Bakkeveen 1Inhaal/Beker12:4514:00  
07 apr 19Bakkeveen 3ODV 409:1510:00  
07 apr 19Oosterlittens 2Bakkeveen 210:0012:00  
07 apr 19Bakkeveen 1Haren 12:4514:00  
14 apr 19Jubbega 3Bakkeveen 309:0010:00  
14 apr 19Bakkeveen 2SC Franeker 210:0011:00  
14 apr 19Groen Geel Bakkeveen 112:1514:00  
21 apr 19Bakkeveen 1Vrij00:0000:00  
21 apr 19vc Trynwalden 2Bakkeveen 210:0011:00  
28 apr 19Bakkeveen 1Inhaal/Beker12:4514:00  
05 mei 19spc Makkinga 2Bakkeveen 309:0010:00  
05 mei 19Bakkeveen 1Engelbert12:4514:00  
12 mei 19Bakkeveen 3Mildam 409:1510:00  
12 mei 19FVVBakkeveen 112:1514:00  
19 mei 19Houtigehage 2Bakkeveen 309:0010:00  
19 mei 19Bakkeveen 2Mildam 210:0011:00  
19 mei 19Bakkeveen 1VVK12:4514:00  
26 mei 19Bakkeveen 3Gorredijk 409:1510:00  
26 mei 19MKV`29 2Bakkeveen 210:0011:00  
26 mei 19ActiefBakkeveen 112:3014:00  
(B) = bekerwedstrijd   (O) = oefenwedstrijd   (Z) = zaal  (T) = toernooi



Skip Navigation Links
Inloggen
 
 
Wachtwoord vergeten?