Skip Navigation LinksBakkeveen 1

Nieuws/mededelingen
28 jul 19Beker indeling Bakkeveen 1
24 jul 19Indeling 1e elftal

Programma
DatumThuisUitAanwezigAanvangUitslag 
23 aug 19Bakkeveen 1 (O)VCR 118:4520:003 - 5
27 aug 19Bakkeveen 1 (O)Haulerwijk18:4520:002 - 3
01 sep 19Zevenhuizen 1Bakkeveen 1 (B)12:3014:000 - 4
03 sep 19Bakkeveen 1 (O)VV Dokkum18:3019:302 - 1
08 sep 19Bakkeveen 1 (B)Peize 112:4514:000 - 4
10 sep 19Bakkeveen 1 (O)SVZ 118:4520:003 - 0
15 sep 19Dio OosterwoldeBakkeveen 1 (B)12:3014:005 - 2
22 sep 19Bakkeveen 1ONB 112:4514:002 - 5
29 sep 19fc Harlingen 1Bakkeveen 112:1514:001 - 1
06 okt 19de Wilper Boys 1Bakkeveen 112:3014:003 - 1
13 okt 19Bakkeveen 1SC Bolsward 112:4514:002 - 2
20 okt 19Nicator 1Bakkeveen 112:4514:303 - 2
27 okt 19Bakkeveen 1Black Boys 112:4514:002 - 2
10 nov 19Bakkeveen 1de Walden 112:4514:002 - 1
15 nov 19Bakkeveen 1 (O)Grootegast18:4520:00 -
24 nov 19Warga 1Bakkeveen 112:1514:00 -
01 dec 19Bakkeveen 1MKV`29 112:4514:00 -
08 dec 19Langweer 1Bakkeveen 112:3014:30 -
15 dec 19SC Joure 1Bakkeveen 112:1514:00 -
21 dec 19Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:0000:00 -
17 jan 20Bakkeveen 1 (O)Nijkerk 118:4520:00 -
19 jan 20Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:0000:00 -
26 jan 20Bakkeveen 1SC Boornbergum`80 112:4514:00 -
02 feb 20Black Boys 1Bakkeveen 112:1514:00 -
09 feb 20Bakkeveen 1Nicator 112:4514:00 -
16 feb 20ONB 1Bakkeveen 112:3014:00 -
23 feb 20Terschelling 1Bakkeveen 100:0014:30 -
01 mrt 20Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:0000:00 -
08 mrt 20Bakkeveen 1fc Harlingen 112:4514:00 -
15 mrt 20de Walden 1Bakkeveen 112:1514:00 -
22 mrt 20Bakkeveen 1Terschelling 112:4514:00 -
29 mrt 20SC Boornbergum`80 1Bakkeveen 112:3014:00 -
05 apr 20Bakkeveen 1SC Joure 112:4514:00 -
13 apr 20Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:0000:00 -
19 apr 20Bakkeveen 1de Wilper Boys 112:4514:00 -
26 apr 20SC Bolsward 1Bakkeveen 112:3014:30 -
03 mei 20Bakkeveen 1 Inhaal00:0000:00 -
10 mei 20Bakkeveen 1Langweer 112:4514:00 -
17 mei 20MKV`29 2Bakkeveen 112:1514:00 -
21 mei 20Bakkeveen 1Inhaal00:0000:00 -
24 mei 20Bakkeveen 1Warga 112:4514:00 -
(B) = bekerwedstrijd  (O) = oefenwedstrijd  (Z) = zaal  (T) = toernooi Afdrukken programma >>

Wedstrijdverslagen
Er zijn nog geen wedstrijdverslagen aanwezig

Teamfoto
1e team (seizoen 2018-2019)


Spelers, leiders en trainer(s)
Steffen Dijkema
MM-NX-47G
  



Bas van de Belt
MH-KY-95Q
  



Albert Dijkema
MH-FN-09B
  



Timo van der Meulen
MC-FB-90U
  



Olaf Nijholt
MB-CH-49C
  



Jesse Peter van den Bos
MD-KL-60F
  



Chris van de Belt
MD-ZN-98Z
  



Lennart Hofsteenge
LY-DN-419
  



Silvan Siebenga
LX-WK-76S
  



Raymon Steerenberg
LY-DN-316
  



Jelmer Kootstra
GL-TR-16V
  



Matthijs Roozen
MD-SC-88U
  



Rens Huizinga
GLVQ62H
  



Tjalling Dekker
GK-HJ-83G
  



Thijs Dekker
GG-PC-44G
  



Melle van der Vegt
GB-TJ-57U
  



Julian Hut
FSJJ707
  



Rick Douwsma
FL-TK-75Y
  



David Gegúndez Pérez
GJ-ZV-39C
  



Lieuwe Wiebe Boonstra
BF-QT-99I
  



Gert Noord
(leider)

BF-MG-50G
  


06-20175590

Roël Blink
(trainer)

BG-WW-05H
  



Tino Slagter ( Hoofd Trainer )
(trainer)

BF-HG-70L
  






Skip Navigation Links
Inloggen
 
 
Wachtwoord vergeten?